headerphoto

 

Olimpiade si concursuri


 

  • Rezultate Nastasescu matematica 22 feb. 2014

  • Rezultate Nastasescu lb. romana 8 martie2014

  • Rezultate la concursul CANGURUL MATEMATICIAN - din 9 aprilie 2014

  • Rezultate Nastasescu lb. romana 26 oct. 2013

  • Rezultate Nastasescu matematica 19 oct. 2013

  • Rezultate la concursul NASTASESCU - an scolar 2012-2013

  • Rezultate la olimpiade - an scolar 2012-2013

  • Rezultate la concursul EUROJUNIOR - an scolar 2012-2013

  •  

    Rezultatele obtinute de participantii la CONCURSUL CARE DEZLEAGA TAINELE BUNELOR MANIERE

    Editia 2012-2013

     

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctaj
    1.Raducanu Ioan I A100
    2.Grigoriev Oana I A95
    3.Scorpie Miriam I A95
    4.Paunescu Alexandra I A70
    5.Popescu Liana I A70
    6.Barbacuti Vlad II B100
    7.Gheorghe Mugur II B95
    8.Ivan Alesandra II B95
    9.Ciuca Claudia III A100
    10.Gheorghe Alexandru III A95
    11.Grec Carina Gabriela III A95
    12.Ionita Mihaela III A95
    13.Podariu Milena Teodora III A95
    14.Simescu Horia III A95
    15.Vintila Sergiu III A95
    16.Haidoiu Ciprian III A90
    17.Negoita Alisia Alexandra III A90
    18.Draghici Razvan III A85
    19.Grigoriev Daniel III A85
    20.Bogaciu Eduard III A75

     

    Rezultatele elevilor la concursul Cangurasul

    An scolar 2011-2012

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajRezultateProfesorul care l-a pregatit
    1.Constantinescu Eduard Lucian I A24 puncteExcelentGrigoriev Ruxandra
    2.Mohammadi Antonio I B24 puncteExcelentGrama Marina
    3.Mihailescu Stefania I A22 puncteExcelentGrigoriev Ruxandra
    4.Lupu Bogdan I A22 puncteExcelentGrigoriev Ruxandra
    5.Gheorghe Mugur I B21 puncteExcelentGrama Marina
    6.Olarasu Dennis I B21 puncteExcelentGrama Marina
    7.Mihalache Georgiana I B20 puncteExcelentGrama Marina
    8.Gavriloaia Irina I A20 puncteExcelentGrigoriev Ruxandra
    9.Enache Mihnea I B19 puncteFoarte bineGrama Marina
    10.Pacuretu Anastasia I B19 puncteFoarte bineGrama Marina
    11.Dinu Cristiana I A19 puncteFoarte bineGrigoriev Ruxandra
    12.Dogaru Alexandra I A19 puncteFoarte bineGrigoriev Ruxandra
    13.Oranici Ioan I B19 puncteFoarte bineGrama Marina
    14.Tanasescu Antonia I A19 puncteFoarte bineGrigoriev Ruxandra
    15.Dobrin Andrei I B18 puncteFoarte bineGrama Marina
    16.Stancu Alexandra I B18 puncteFoarte bineGrama Marina
    17.Stan-Vlad Delia I A18 puncteFoarte bineGrigoriev Ruxandra
    18.Corbeanu Stefan I A16 puncteFoarte bineGrigoriev Ruxandra
    19.Toader Alexandru I A16 puncteFoarte bineGrigoriev Ruxandra
    20.Radu David I B15 puncteFoarte bineGrama Marina
    21.Velciu Laurentiu I A15 puncteFoarte bineGrigoriev Ruxandra
    22.Movileanu Alessia I A15 puncteFoarte bineGrigoriev Ruxandra
    23.Ocanoaia Alexandru I A15 puncteFoarte bineGrigoriev Ruxandra
    24.Grec Carina II A24 puncteExcelentPetrescu Ofelia
    25.Ciuca Claudia II A23 puncteExcelentPetrescu Ofelia
    26.Ianos Luca II C23 puncteExcelentBujor Nicoleta
    27.Ionita Mihaela II A22 puncteExcelentPetrescu Ofelia
    28.Pasare Theodora Maria II C22 puncteExcelentBujor Nicoleta
    29.Simescu Horia II A21 puncteExcelentPetrescu Ofelia
    30.Podariu Milena II A21 puncteExcelentPetrescu Ofelia
    31.Haidoiu Ciprian II A21 puncteExcelentPetrescu Ofelia
    32.Palade Preda Andrei II C21 puncteExcelentBujor Nicoleta
    33.Gheorghe Alexandru II A20 puncteExcelentPetrescu Ofelia
    34.Dumitru Bianca II C20 puncteExcelentBujor Nicoleta
    35.Suba Vlad II C20 puncteExcelentBujor Nicoleta
    36.Borlescu Alessia II A20 puncteExcelentPetrescu Ofelia
    37.Nistor Matei II C19 puncteFoarte bineBujor Nicoleta
    38.Visan Alexia II C19 puncteFoarte bineBujor Nicoleta
    39.Ruse Anne Marie II C19 puncteFoarte bineBujor Nicoleta
    40.Cristea Livia II A19 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    41.Niculae Andrei II A19 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    42.Avadani Alexia II C19 puncteFoarte bineBujor Nicoleta
    43.Negoita Alisia II A18 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    44.Martin Alexandru II A18 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    45.Ionescu Maria II A18 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    46.Gheorghe Alexndra II C18 puncteFoarte bineBujor Nicoleta
    47.Iepure Andrei II C17 puncteFoarte bineBujor Nicoleta
    48.Moaca Augustus Andrei II A17 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    49.Draghici Razvan II A16 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    50.Tong Daniel Yang II B16 puncteFoarte bineSchiau Elena
    51.Guta Alexandru Andrei II B16 puncteFoarte bineSchiau Elena
    52.Potcovaru Bogdan II A16 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    53.Roussos Dimitrios II A15 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    54.Vintila Sergiu II A15 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    55.Grigoriev Daniel II A15 puncteFoarte binePetrescu Ofelia
    56.Stoican Antonia III A27 puncteExcelentBratu Georgeta
    57.Scopulovic Milan Alexander III B24 puncteExcelentDumitrescu Iliana
    58.Petre Ruxandra III 23 puncteFoarte bine
    59.Pangica Dan Paul III A23 puncteFoarte bineBratu Georgeta
    60.Stanescu Tudor Stefan III A23 puncteFoarte bineBratu Georgeta
    61.Ghizdavet Calin Mihai III A23 puncteFoarte bineBratu Georgeta
    62.Pavel Stefan III B23 puncteFoarte bineDumitrescu Iliana
    63.Bunea Andrei Alexandru III B22 puncteFoarte bineDumitrescu Iliana
    64.Dosca Nicolae III B22 puncteFoarte bineDumitrescu Iliana
    65.Drume Isabell III A22 puncteFoarte bineBratu Georgeta
    66.Aninosanu Diana III A22 puncteFoarte bineBratu Georgeta
    67.Podeanu Matei III B22 puncteFoarte bineDumitrescu Iliana
    68.Florea Victor III B21 puncteFoarte bineDumitrescu Iliana
    69.Clej Maria III A21 puncteFoarte bineBratu Georgeta
    70.Stoica Vlad Ionut III B20 puncteFoarte bineDumitrescu Iliana
    71.Nanau Paula III A20 puncteFoarte bineBratu Georgeta
    72.Chirita Catalina Ioana III A19 puncteFoarte bineBratu Georgeta
    73.Podariu Milena III B19 puncteFoarte bineDumitrescu Iliana

     

    Rezultatele elevilor la concursul de Lb. romana organizat de Fundatia de Evaluare in Educatie

    Etapa II -3 februarie 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajRezultateProfesorul care l-a pregatit
    1.Grec Carina II A96 puncteDiploma de merit clasament judeteanPetrescu Ofelia
    2.Stoican Antonia III A96 puncteDiploma de merit clasament judeteanBratu Georgeta
    3.Scopulovic Milan III B96 puncteDiploma de merit clasament judeteanDumitrescu Iliana
    4.Chirita Cosmin VI A96 puncteDiploma de merit clasament judeteanMihai Ionela

     

    Rezultatele elevilor la concursul de matematica organizat de Fundatia de Evaluare in Educatie

    Etapa I - 15 octombrie 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajRezultateProfesorul care l-a pregatit
    1.Cirstea Livia II A100 puncteMedalie de aurPetrescu Ofelia
    2.Suba Vlad II C100 puncteMedalie de aurBujor Nicoleta
    3.Oprina Cezar Stefan IV C100 puncteMedalie de aurIonita Carmen
    4.Firca Simona V A100 puncteMedalie de aurCiobanu Gabriela
    5.Stanescu Miruna V A97 puncteDiploma de merit clasament judeteanCiobanu Gabriela

     

    Rezultatele elevilor la concursul de lb. romana organizat de Fundatia de Evaluare in Educatie

    Etapa I - 8 octombrie 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajRezultateProfesorul care l-a pregatit
    1.Grec Carina II A100 puncteMedalie de aurPetrescu Ofelia
    2.Haidoiu Ciprian II A100 puncteMedalie de aurPetrescu Ofelia
    3.Ianos Luca II C100 puncteMedalie de aurBujor Nicoleta
    4.Nistor Matei II C100 puncteMedalie de aurBujor Nicoleta
    5.Palade Preda Andrei II C99 puncteMedalie de argintBujor Nicoleta
    6.Avadani Darius II C98 puncteMedalie de bronzBujor Nicoleta
    7.Pasare Theodora II C95 puncteMedalie de bronzBujor Nicoleta
    8.Ciuca Claudia II A97 puncteDiploma de merit clasament judeteanPetrescu Ofelia
    9.Podariu Milena II A97 puncteDiploma de merit clasament judeteanPetrescu Ofelia
    10.Zamfirescu Alexandra II C97 puncteDiploma de merit clasament judeteanBujor Nicoleta
    11.Suba Vlad II C96 puncteDiploma de merit clasament judeteanBujor Nicoleta
    12.Stoican Antonia III A99 puncteMedalie de argintBratu Georgeta
    13.Ghita Andrei III A98 puncteMedalie de bronzBratu Georgeta
    14.Chirita Catalin III A96 puncteDiploma de merit clasament judeteanBratu Georgeta
    15.Nastasana Maria IV C96 puncteDiploma de merit clasament judeteanIonita Carmen
    16.Negrea Alexandra VI A96 puncteDiploma de merit clasament judeteanMihai Ionela

     

    Eurojunior

    noiembrie 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajRezultateProfesorul care l-a pregatit
    1.Drume Isabell III A102 punctePremiul II Medalie de argintBratu Georgeta
    2.Pangica Dan Paul III A102 punctePremiul II Medalie de argintBratu Georgeta
    3.Paunescu Daria III A102 punctePremiul II Medalie de argintBratu Georgeta
    4.Stoican Antonia III B102 punctePremiul II Medalie de argintBratu Georgeta

     

  • CONCURSURI
    organizate de prof: TEODORESCU ELENA si PETRESCU OFELIA

  •  

    CONCURS CALATOR PRINTRE..... RANDURI - FAZA PE MUNICIPIU

    mai 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajProfesorul care l-a pregatit
    1.Podariu Milena I A94,5 punctePetrescu Ofelia
    2.Suba Vlad I C94,5 puncteBujor Nicoleta
    3.Lixandru Horia IV B94 puncteGrama Marina
    4.Stoican Antonia II A93 puncteBratu Georgeta
    5.Stanescu Miruna IV C91 puncteStoica Silvia
    6.Ciuca Claudia I A90 punctePetrescu Ofelia
    7.Ionita Mihaela I A83 punctePetrescu Ofelia
    8.Oprina Cezar Stefan III C81 puncteIonita Carmen
    9.Chivu Mihai IV C77,5 puncteStoica Silvia
    10.Ciuca Corina III C72 puncteIonita Carmen
    11.Niculae Poliana IV C71 puncteStoica Silvia<
    12.Gheorghe Alexandru I A64 punctePetrescu Ofelia
    13.Avadani Alexia I C57,5 puncteBujor Nicoleta

     

    Rezultate la etapa finala a concursului Evaluare in Educatie - limba romana

    11 iunie 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajProfesorul care l-a pregatit
    1.Stoican Antonia II B95 puncteBratu Georgeta
    2.Dumitru Andreea III C80 puncteIonita Carmen
    3.Negrea Miruna IV A83 puncteLutea Crina

     

    Rezultate la etapa finala a concursului Evaluare in Educatie - matematica

    12 iunie 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajProfesorul care l-a pregatit
    1.Aninosanu Diana II B60 puncteBratu Georgeta
    2.Stoican Antonia II B60 puncteBratu Georgeta
    3.Stanescu Tudor II B60 puncteBratu Georgeta
    4.Gagiu Mihai Vlad III C34 puncteIonita Carmen
    5.Stanescu Miruna III C76 puncteStoica Silvia

     

    Rezultatele elevilor la concursul de matematica aplicata CANGURASUL MATEMATICIAN

    An scolar 2010-2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaCalificativProfesorul care l-a pregatit
    1.Suba Vlad I CExcelentBujor Nicoleta
    2.Pasare Theodora I CExcelentBujor Nicoleta
    3.Grec Carina I AExcelentPetrescu Ofelia
    4.Palade-Preda Andrei I CExcelentBujor Nicoleta
    5.Ionita Mihaela I AExcelentPetrescu Ofelia
    6.Simescu Horia I AExcelentPetrescu Ofelia
    7.Podariu Milena I AExcelentPetrescu Ofelia
    8.Haidoiu Ciprian I AExcelentPetrescu Ofelia
    9.Borlescu Alessia I AExcelentPetrescu Ofelia
    10.Ionos Luca I CExcelentBujor Nicoleta
    11.Ciuca Claudia I AExcelentPetrescu Ofelia
    12.Clej Diana Maria II AExcelentBratu Georgeta
    13.Stanescu Tudor II AExcelentBratu Georgeta
    14.Oprina Cezar III CExcelentIonita Carmen
    15.Dumitru Sorin I AFoarte binePetrescu Ofelia
    16.Moldovan Lavinia I AFoarte binePetrescu Ofelia
    17.Iepure Andrei I CFoarte bineBujor Nicoleta
    18.Tong Daniel Tang I BFoarte bineSchiau Elena
    19.Draghici Razvan I AFoarte binePetrescu Ofelia
    20.Zanfirescu Alexandra I CFoarte bineBujor Nicoleta
    21.Savu Roxana Elena I CFoarte bineBujor Nicoleta
    22.Moaca Augustus I AFoarte binePetrescu Ofelia
    23.Stoican Antonia II AFoarte bineBratu Georgeta
    24.Podeanu Matei II BFoarte bineDumitrescu Iliana
    25.Scopulovic Milan II BFoarte bineDumitrescu Iliana
    26.Aninosanu Diana II AFoarte bineBratu Georgeta
    27.Bunea Andrei II BFoarte bineDumitrescu Iliana
    28.Ciobanu Robert II BFoarte bineDumitrescu Iliana
    29.Ghita Andrei Bogdan II AFoarte bineBratu Georgeta
    30.Ghizdavet Calin Mihai II AFoarte bineBratu Georgeta
    31.Stoica Vlad Ionut II BFoarte bineDumitrescu Iliana
    32.Tarcovnicu Florin II BFoarte bineDumitrescu Iliana
    33.Koning Yannick II AFoarte bineBratu Georgeta
    34.Tudorache Andreea II AFoarte bineBratu Georgeta
    35.Gagiu Mihai III CFoarte bineIonita Carmen
    36.Miulescu George Gabriel III AFoarte bineHalmageanu Ileana
    37.Muresan Claudiu III CFoarte bineIonita Carmen
    38.Ungureanu Daniel IIIFoarte bine
    39.Vasile Andrada III BFoarte bineGageatu Mihaela
    40.Dumitru Mihnea Alexandru III CFoarte bineIonita Carmen
    41.Florian Darius III CFoarte bineIonita Carmen
    42.Popa Andrei Vladimir III AFoarte bineHalmageanu Ileana
    43.Sandu Carmen Alexandra III BFoarte bineGageatu Mihaela
    44.Dumitru Marina III CFoarte bineIonita Carmen
    45.Nastasa Ana Maria III CFoarte bineIonita Carmen
    46.Babus Vlad III AFoarte bineHalmagianu Ileana
    47.Andrei Mihai III BFoarte bineGageatu Mihaela
    48.Geanta Diana III CFoarte bineIonita Carmen

     

    Rezultatele elevilor la CONCURSUL EUROJUNIOR 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaSpecificatiiProfesorul care l-a pregatit
    1.Podariu Milena Teodora I APremiul I - Medalie de aurPetrescu Ofelia
    2.Suba Vlad I CPremiul I - Medalie de aurBujor Nicoleta
    3.Lixandru Horia Stefan IV BPremiul I - Medalie de aurGrama Marina
    4.Munteanu Robert III CPremiul II - Medalie de argintIonita Carmen
    5.Firca Simona IV BPremiul II - Medalie de argintGrama Marina
    6.Gagiu Mihai Vlad III CMentiuneIonita Carmen
    7.Grigore Andreea IV Mentiune
    8.Negrea Miruna IV AMentiuneLutea Crina
    9.Stanescu Miruna IV CMentiuneStoica Silvia

     

    Rezultatele elevilor la concursul de matematica organizat de Fundatia de Evaluare in Educatie

    Etapa a III-a

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaSpecificatiiProf. care l-a pregatit
    1.Stanescu Tudor a II-aMedalie de bronzBratu Georgeta

     

    Rezultatele elevilor la concursul de limba si literatura romana organizat de Fundatia de Evaluare in Educatie

    Etapa a III-a

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaSpecificatiiProf. care l-a pregatit
    1.Stoican Antonia a II-aMedalie de argintBratu Georgeta
    2.Clej Maria a II-aDiploma merit judeteanBratu Georgeta
    3.Ghizdavet Calin Mihai a II-aDiploma merit judeteanBratu Georgeta

     

    Rezultatele elevilor la CONCURSUL CANGURUL 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajObservatieInv./Inst.
    1.Stanescu Miruna Ioana IV C121,75Calificat barajStoica Silvia
    2.Mandu Rares IV C115Calificat barajStoica Silvia
    3.Firca Simona IV B108,75Calificat barajGrama Marina
    4.Lixandru Horia IV B107,50Calificat barajGrama Marina
    5.Chivu Mihai Calin IV C107,50Calificat barajStoica Silvia
    6.Nanau Theodor V A92,25Calificat barajCiobanu Gabriela
    7.Chirita Cosmin V A77,25Calificat barajCiobanu Gabriela

     

    Rezultatele elevilor la concursul "Evaluare in educatie" - Limba si literatura romana

    Etapa a II-a

    Clasele II-IV

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPremiulProf. care l-a pregatit
    1.Stoican Diana Antonia IIMedalie de argintBratu Georgeta
    2.Dumitru Andreea IIIMedalie de bronzIonita Carmen
    3.Negrea Miruna IVMedalie de bronzLutea Crina
    4.Niculae Poliana IVMedalie de bronzStoica Silvia

     

    Rezultatele elevilor la Olimpiada de biologie

    19.03.2011

    -Etapa pe municipiu-

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPremiulPunctaj
    1.Anti Georgiana VII AIII75
    2.Doldur Madalina VII AIII71

     

    Rezultatele elevilor la concursul "Evaluare in educatie" - matematica

    Etapa a II-a

    Clasele II-IV

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPremiulProf. care l-a pregatit
    1.Aninosanu Diana IIMedalie de aurBratu Georgeta
    2.Gagiu Mihai Vlad IIIMedalie de aurIonita Carmen
    3.Stanescu Miruna IVMedalie de aurStoica Silvia
    4.Stoican Antonia IIDiploma Clasament JudeteanBratu Georgeta
    5.Mandu Rares IVDiploma Clasament JudeteanStoica Silvia

     

    Rezultatele elevilor la OLIMPIADA de MATEMATICA

    Etapa pe sector 2010-2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPremiulProf. care l-a pregatit
    1.Margalin Dragos VIII AIIIJugravu Alexandrina
    2.Moldovan Elena VIII DIIIJugravu Alexandrina
    3.Ciobanu Denisa VIII DIIIJugravu Alexandrina

     

    Rezultatele elevilor la CONCURSUL ARHIMEDE

    26.02.2011

    Clasa a IV-a

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajInv./Inst.
    1.Stanescu Miruna Ioana IV C40Stoica Silvia
    2.Lixandru Horia Stefan IV B36Grama Marina
    3.Potcovaru Rares IV C35Stoica Silvia
    4.Mihai Vlad Andrei IV C34Stoica Silvia
    5.Chivu Mihai Calin IV C31Stoica Silvia
    6.Mandu Rares IV C28Stoica Silvia
    7.Firca Simona Stefania IV B26Grama Marina
    8.Craciun Ionut Alexandru IV B22Grama Marina
    9.Grigore Andreea IV B19Grama Marina

     

    Rezultatele elevilor la OLIMPIADA de MATEMATICA

    Etapa pe scoala 2010-2011

    Clasa a IV-a

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajInv./Inst.
    1.Firca Simona Stefania IV B100Grama Marina
    2.Potcovaru Vlad IV C97Stoica Silvia
    3.Chivu Mihai IV C87Stoica Silvia
    4.Mandu Rares IV C87Stoica Silvia
    5.Stanescu Miruna Ioana IV C87Stoica Silvia

     

    Rezultatele elevilor la OLIMPIADA de LIMBA ROMANA

    Etapa pe scoala: 2010-2011

    Clasa a IV-a

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajInv./Inst.
    1.Lixandru Horia Stefan IV B96Grama Marina
    2.Basturea Bianca IV C94Stoica Silvia
    3.Negrea Miruna IV A92Lutea Crina
    4.Stanescu Miruna Ioana IV C90,7Stoica Silvia
    5.Chivu Mihai Calin IV C90,7Stoica Silvia
    6.Mandu Rares IV C89Stoica Silvia
    7.Firca Simona Stefania IV B88,25Grama Marina
    8.Gheorghe Alexandra IV A86,5Lutea Crina
    9.Lutea Tania IV C86,25Stoica Silvia
    10.Vasile Diana IV C86Stoica Silvia
    11.Mihailescu Ana IV C85,5Stoica Silvia
    12.Niculae Poliana IV C85,5Stoica Silvia
    13.Grigore Andreea IV B85Grama Marina
    14.Constantin Vlad IV B85Grama Marina

     

    Rezultatele elevilor la Olimpiada de chimie

    2010-2011

    -Etapa pe municipiu-

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctaj
    1.Ciobanu Denisa VIII D56,75

     

    Concurs National de matematica "Te intreaba si socoate"

    Organizat de C.N.M.Eminescu - 15 ianuarie 2011

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPremiul
    1.Ocanoaia Andreia Irina VII AI
    2.Ioana Irina Andreea VIII DDiploma de participare

     

    Rezultatele elevilor la Olimpiada de chimie

    2010-2011

    -Etapa pe sector-

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctaj
    1.Ciobanu Denisa VIII D80,35
    2.Dulgheru Andreea VIII D48,40

     

    Rezultatele elevilor la Olimpiada de matematica

    2010-2011

    -Etapa pe scoala-

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctaj
    1.Filip Ioana Alexandra V B19,5
    2.Ibadof Alin V B18,5
    3.Zanfir Ana Maria V B17
    4.Capitanu Diana V B15,5
    5.Chirita Cosmin V A15,5
    6.Negrea Alexandra V A15,5
    7.Ionita Ana Maria VI A16
    8.Focaru Sorina VI A13
    9.Ocanoaia Irina VII A32
    10.Doldur Madalina VII A29

    Rezultatele elevilor la concursul "Evaluare in educatie"

    Matematica

    -Etapa I-

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPremiul
    1.Oprina Cezar Stefan II CI
    2.Muresan Stefan II CDiploma de merit
    3.Geanta Diana II CDiploma de merit
    4.Gagiu Vlad II CDiploma de merit
    5.Craioveanu Stefan II BDiploma de merit
    6.Gavriloaia Aurelian III CI
    7.Lixandru Horia III BDiploma de merit
    8.Stanescu Miruna III CDiploma de merit
    9.Chivu Mihai Calin III CDiploma de merit
    10.Mandu Rares III CDiploma de merit
    11.Vasile Diana III CDiploma de merit
    12.Potcovaru Rares III CDiploma de merit
    13.Lutea Tania III CDiploma de merit
    14.Mihai Vlad Andrei III CDiploma de merit
    15.Lupascu Francesca IV ADiploma de merit
    16.Chirita Cosmin IV BDiploma de merit
    17.Teodorescu Georgiana IV BDiploma de merit
    18.Olaru Adrian IV CDiploma de merit
    19.Hodea Robert V ADiploma de merit
    20.Lionide Andrei V ADiploma de merit
    21.Iordache Sorina VI ADiploma de merit
    22.Margalin Dragos VII ADiploma de merit
    23.Gherghina Catalin VIII ADiploma de merit
    24.Boboc Mara Adela VIII ADiploma de merit
    25.Alexandru Robert VIII ADiploma de merit
    26.Ionescu Roxana VIII ADiploma de merit
    27.Sandu Ovidiu VIII CDiploma de merit

    Rezultatele elevilor la Olimpiada de matematica

    2009-2010

    -Etapa pe sector-

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPremiul
    1.Apostol Malina-Andreea V AIII
    2.Baluta Claudia V AIII
    3.Tanase Emma-Gabriela V AIII
    4.Ionita Ana-Maria V AIII
    5.Ocanoaia Irina VI AIII
    6.Ciobanu Denisa VII DIII
    7.Margalin Dragos VII AIII
    8.Boboc Adela-Maria VIII AIII

    Rezultatele elevilor la concursul de chimie "Raluca Ripan"

    2009-2010

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctaj
    1.Ciobanu Denisa VII D60
    2.Margalin Dragos VII A54
    3.Dulgheru Andreea Florentina VII D53,5
    4.Ciupitu Ioana Andreea VII D50

    Rezultatele elevilor la Olimpiada de chimie

    2009-2010

    -Etapa pe sector-

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPremiu
    1.Ciobanu Denisa VII DMentiune
    2.Sandu Mihai Ovidiu VIII CII

    Rezultatele elevilor la Olimpiada de biologie

    2009-2010

    -Etapa pe sector-

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajPremiul
    1.Moldovan Elena VII D75III
    2.Margalin Dragos VII A74III
    1.Ciobanu Denisa VII D71III
    2.Dulgheru Andreea VII D70III

    Rezultatele elevilor la Olimpiada de biologie

    2009-2010

    -Etapa pe municipiu-

    Nr. crt Numele si prenumele elevului ClasaPunctajPremiul
    1.Dulgheru Andreea VII D76III
    2.Ciobanu Denisa VII D73III
    1.Margalin Dragos VII A68Mentiune
    2.Moldovan Elena VII D62Mentiune